Uyducu Soyak Yenişehir

SOYAK UYDU
UYDUCU, UYDU MONTAJ, ÇANAK ANTEN, MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ VE IPTV KURULUM USTASI

0532 631 10 84


Soyak Elektrik, Elektroik olarak Ümraniye' de ki tüm müşterilerine uydu kurulumu, tamir ve satış konusunda 7/24 hizmet vermektedir. Uydu ile ilgili tüm sorunlarınız için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Profesyonel olarak her tülü uydu ve çanak anten tamir ve kurulum işlerinizde sizlere tam donanımlı servis araçlarımız ile hizmet vermekten gurur duyarız. Tam donanımlı mobil servis araçlarımız ile siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için evinizde ve iş yerinizde bulunan cihazlara garantili onarım, yerinde ve anında müdahale imkanı ile en kısa sürede çözümler üretmektedir.

UYDU VE TV SİSTEMLERİ


Özellikle apartman, villa ve müstakil evlerin çatılarında her daire için özel olarak ayrılmış anten kurmak için yerler olmayabilir. Multıswicth Sistemi yaşam alanlarında bireysel antenin getirdiği görüntü kirliliğini önleyen ve evlerdeki anten ihtiyacını ortadan kaldıran modern bir sistemdir.

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ


Merkezi Uydu Sistemleri, dairelerin digital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak anten kirliliğini önleyen uydu sistemidir. Digital uydu alıcısı olan her daire, Türksat uydusundan yayın yapan 250’den fazla Türk kanalı ile, Hotbırd uydusundan yayın yapan binlerce yabancı kanalı digital görüntü ve ses kalitesiyle izleyebilir.

Sistem isteğe göre Digitürk uydusunun (Eutelsat W3) yayınlarını alabilecek şekilde kurulabilir.Bu şekildeki kurulumlar da daire Digitürk abonesi ise, diğer uydu yayınlarının yanı sıra digitürk kanallarınıda izleyebilir.Binaların çatılarında yapılan işlemler standart olsa da, sistem merkezinden dairelere kablo çekimi, binaların mimari ve altyapı farklılıklarından dolayı değişiklikler göstermektedir.

Merkezi uydu sistemi; Görüntü kirliliğini engeller, bina sakinlerine tasarruf sağlayacaktır, kablo maliyetini düşünürsek her bir daire için ayrı ayrı kablo ve çanak anten kullanımı gerekmez.

FİBER OPTİK UYDU SİSTEMLERİ


Koaksiyel kabloların uzun mesafelerde ulaşması gerektiği noktaya kadar sinyal kaybına uğraması nedeniyle özellikle büyük çaplı konut projeleri, residance ve avm gibi ortamlarda çanak antenler ile multiswicthler arasına fiber optik kablo, fiber optik bölücüler ve fiber dönüştürücüler kullanıılarak yayın kalitesini en yüksek seviyede tutan sistemdir.

FİBER OPTİK UYDU SİSTEMLERİ


Özellikle oteller, lojmanlar ve recidence gibi büyük çaplı projelerde ortak yayın ağı kurmak ve kontrollü dağıtım yapmak amacıyla kurulan sistemler daha az bir maliyetle tüm alanlara aynı kalitede yayın vermeyi amaçlayan en uygun sistemdir. Bu sayede TV bulunan noktalara ekstra bir uydu alıcı cihazı bağlamadan tüm noktalarda merkezi bir yayın kullanılabilmektedir.

SERVİSLERİMİZ


* Soyak dreambox uydu anten servisi,

* Soyak hiremco uydu anten servisi,

* Soyak nextstar uydu anten servisi,

* Soyak next uydu anten servisi,

* Soyak digitük uydu anten servisi,

* Soyak d-smart uydu anten servisi,

* Soyak goldmaster uydu anten servisi,

* Soyak kawai uydu anten servisi,

* Soyak jameson uydu anten servisi,

* Soyak amstrad uydu anten servisi,

* Soyak botech uydu anten servisi,

* Soyak vestel uydu anten servisi,

* Soyak arçelik uydu anten servisi,

* Soyak seoul uydu anten servisi,

* Soyak sunny uydu anten servisi,

* Soyak impax uydu anten servisi,

* Soyak merkezi uydu sistemleri servisi,

* Soyak uydu merkezi sistem bakım servisi,

* Soyak uydu çanak servisi,

* Soyak digitük anten montajı servisi,

* Soyak d-smart anten montajı servisi,

* Soyak motorlu çanak anten servisi,

* Soyak diseqc motor anten servisi,

* Soyak asai uydu anten servisi,

* Soyak focus uydu anten servisi,

* Soyak corax uydu anten servisi,

* Soyak akai uydu anten servisi,

* Soyak neta uydu anten servisi,

* Soyak sansui uydu anten servisi,

* Soyak redline uydu anten servisi,

* Soyak tempo uydu anten servisi,

* Soyak premier uydu anten servisi,

* Soyak xdream uydu anten servisi,

* Soyak wodex uydu anten servisi,

* Soyak profilo uydu anten servisi,

* Soyak delcom uydu anten servisi,

* Soyak tiplin uydu anten servisi,

* Soyak olimpia uydu anten servisi,

* Soyak trident uydu anten servisi,

* Soyak merkezi uydu sistemleri anten servisi,

* Soyak uydu merkezi sistem onarım servisi,

* Soyak uydu anten servisi,

* Soyak digitük anten servisi,

* Soyak d-smart anten servisi,

* Soyak iptv servisi.

#uydu , #uydutesisatçısı , #uyducu , #iptv

Ümraniye Soyak elektrik, Ümraniye Soyak elektrikçi, Ümraniye Soyak elektrik ustası, Ümraniye Soyak elektrik tamiri, Ümraniye Soyak elektrik tesisatçısı, elektrikçi Ümraniye Soyak, acil elektrikçi Ümraniye Soyak, Ümraniye Soyak elektrik prizi değiştirme, Ümraniye Soyak ampul değiştirme, elektrik pirizi değiştirme, Ümraniye Soyak, Ümraniye Soyak elektrik pirizi değiştirme, Ümraniye Soyak avize montajı, avize montajı Ümraniye Soyak, Ümraniye Soyak elektrik saati değiştirme, elektrik saati değiştirme Ümraniye Soyak, Ümraniye Soyak uyducu, Ümraniye Soyak uydu tesisat kurulumu, Ümraniye Soyak uydu kanal yükleme, Ümraniye Soyak uydu güncelleme, Ümraniye Soyak ip tv kurulumu, Ümraniye Soyak ip tv yazılım, Ümraniye Soyak ip tv, Ümraniye Soyak alarm sistemleri, Ümraniye Soyak kamera sistemleri, Ümraniye Soyak akıllı ev güvenlik sistemleri, Ümraniye Soyak güvenlik sistemleri.